Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz
2024.05.16 Cs.

Abonyban járt a honvédelmi miniszter

Pető Zsolt polgármester beszámolója

Május 14-én látogatást tett városunkban Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter. A találkozás lehetőségét megragadva köszönetemet fejeztem ki a Török János Református Oktatási Központ Kinizsi Pál Gimnázium kadétprogramjának támogatásáért, a szolnoki repülődandártól kapott számtalan segítségért, valamint városunk kiemelt programjának, az Abonyi Pecsenye Parádénak a fővédnökségéért.

A személyes beszélgetést követően átadtam az abonyi termékekből készült ajándékcsomagot, melyben az ABONETT készítmények kapcsán mindketten örömmel emlékeztünk vissza az Újvilág MGTSZ egykori sláger termékére, a Négercsókra. Bízom benne, hogy a honvédség és a város kapcsolata tovább erősödik, melynek eredményeként a gimnáziumunk kadétprogramja még eredményesebb lehet.

Pető Zsolt polgármester

131 alkalommal

Közelgő programok

Események nem találhatóak