Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz

Abony Üzleti Park

Abony Város Üzleti Parkja támogató vállalkozói környezetet, jól kiépített közlekedési és szállítási feltételeket és fejlett infrastruktúrát kínál az Ön cége számára is! Üzleti Park, Abony – Egy Üzleti Park rengeteg előnnyel! Legyen Ön is a partnerünk! Az Abonyi Üzleti Park 7 pontja: 1. Rendkívül kedvező adásvételi és bérleti konstrukció, versenyképes árak 2. Dinamikusan fejlődő, lendületes település 3. 40 percre a Fővárostól 4. Kedvező közlekedési és szállítási feltételek 5. Támogató adminisztratív környezet, rugalmas, együttműködő városvezetés és menedzsment 6. Megfelelő képzettségű és létszámú helyi munkaerő 7. Végül, de nem utolsó sorban magas támogatási intenzitású pályázati lehetőségek, pályázatban való aktív segítségnyújtással Keressen bennünket, lépjen kapcsolatba velünk akár MOST! Kérje részletes tájékoztatónkat, beszéljünk személyesen is! Legyen velünk sikeres!

1641 alkalommal

Közelgő programok